Music Corporative PUBLICATIONS
  Video   Photos    
  Biograbhy        
        Festivals  
  Discography   News      
    Contacts For press  

Архив: 2007-2009, 2010

26 ciчня 2012р. "Будинок Актора" 19:00 вул. Ярославiв Вал,7

Юлiя Рома та вiдомi джазовi музиканти: Наталiя Лебедєва, Костянтин

Iоненко, Алiк Фантаєв. Концерт-презентацiя альбому "Радуйся". Українськi народнi колядки та щедрiвки у сучасному звучаннi.

"Як не дивно, дотепер в дискографiї українського джазу було лише два альбоми з рiздвяно-новорiчною музикою (вiд гуртiв ManSound та ShockolaD). Приємно, що Юлiя Рома вирiшила долучитися до заповнення цiєї лакуни - i зробила це, ясна рiч, якiсно. Власне, Iншого не варт було i чекати - з таким досвiдом, з такими музикантами... Причому, саме з огляду на досвiд i зiгранiсть - мабуть, великою була спокуса вдатися до беззастережних експериментiв (i без них, звичайно, таки не обiйшлося). Але перевагу - надано якраз спробi зберегти самобутнiсть i красу кожної пiснi. Збагатити їх сучасними барвами, не зруйнувавши тонких шляхiв свiтлої радостi, притаманних саме колядкам i щедрiвкам - завдання не з простих. Бо потребує великої уваги i толерантностi. Зрештою, потребує просто любовi до цiєї музики, до цього корiння - i любовi творчої. i, схоже - вдалося." www.umka.com.ua

Юлiя Рома - джазова спiвачка, композитор, автор пiсень, викладач джазового вокалу в iнститутi музики iм. Глiєра. Учасниця мiжнародних джазових фестивалей України, Росiї, Польщi, на рахунку сотнi виступiв на джазових сценах українських мiст. Спiвачка випустила три сольнi авторськi альбоми: "Heartbeats" (2006), "Цвiт" (2010), "Радуйся" (2011), у 2011 було вiдзнято перший вiдеоклiп на пiсню "Рiченька". Учасниця телевiзiйних проектiв - "Джаз-коло" (канал ТРК, 2007), "Ad.Libitum" (канал М1, 2011), "Доброго Ранку" (канал КРТ, 2011). Багаторазова учасниця всеукраїнських нацiональних радiоефiрiв. Переможниця мiжнародного джазового конкурсу "До#Дж" 2002 року. Учасниця польських майстер-класiв 2011 року у мiстi Zory в якостi викладача.

26 сiчня на сценi Будинку Актора з Юлiєю Ромою виступатимуть топовi українськi музиканти, добре вiдомi прихильникам джазової музики. Наталiя Лебедєва - пiанiстка, композитор, викладач, на рахунку десятки авторських програм, п'ять сольних альбомiв, багаторазова учасниця мiжнародних джазових фестивалiв України, Польщi, Словакiї. Костянтин Iоненко - бас-гiтарист, композитор, викладач. На рахунку велика кiлькiсть авторських проектiв, учасник записiв десяткiв альбомiв у рiзних українських та мiжнародних складах, постiйний учасник престижних джазових фестивалiв. Алiк Фантаєв - барабанщик, композитор, викладач, має сольний авторський альбом "First Kiss" та до двадцяти альбомiв у якостi барабанщика - як з українськими, так i з закордонними всесвiтньо вiдомими джазовими музикантами.

Альбом "Радуйся" - це новорiчно-рiздвянi пiснi у сучасному джазовому звучаннi. Колядки та щедрiвки є скарбницею українського мелосу , що стала благодатним матерiалом для пошуку сучасних барв. Аранжування вiдбувалось не за принципом змiнити, але за принципом зберегти красу i самобутнiсть кожного твору. У 2010 роцi була створена програма "Радуйся", а незабаром був здiйснений i студiйний запис. Одноiменний альбом був виданий у груднi 2011 року вiдомою рекординговою компанiєю Comp Music EMI.

У цьому проектi будуть представленi роботи художницi Оксани Коробки як на сценi (тi, що створили настрiй у оформленi альбому, i мають асоцiативний зв'язок iз музикою), так i окремою експозицiєю у фойє. Оксана Коробка народилася 14 липня 1981 року в Харковi. Закiнчила Черкаський державний бiзнес-коледж за спецiальнiстю "Графiчний дизайн" та Нацiональний унiверситет iм. Богдана Хмельницького за спецiальнiстю "Образотворче i декоративно-прикладне мистецтво". З 2003 року брала участь у десятьох всеукраїнських виставках. Роботи знаходяться у приватних колекцiях України та за кордоном. Працює в сферi книжкової та станкової графiки.

26 сiчня 2012 року у Будинку актора ексклюзивно звучатиме програма з альбому "Радуйся", пройде мiнi-виставка художнiх робiт Оксани Коробки та буде можливiсть придбати свiжий щойно виданий святковий альбом з українськими народними колядками та щедрiвками. I хай свята тривають!!!

Вартiсть квиткiв 30-70 грн.
Квитки можна придбати у театральних касах "Академiя":
1) Перехiд ст.м. "Палац Україна"
2) Метроград, ул. Василькiвска, 16
3) Перехiд ст.м. "Льва Толстого"
4) Ст.м. "Майдан Незалежностi", перехiд "Глобус, 2-я линия"
та безпосередньо у "Будинку актора", Вул. Ярославiв Вал , у буднi з 17:00 до 19:00
Бронювання квиткiв з доставкою за тел. (097) 484-25-77.
Довiдка: (044) 235-20-81.